ELUB.PL

 

 

 

 

 

pakowanie.elub.pl

 

Poza podstawową działalnością handlową sprzedaży smarów, łożysk, silikonów, chemii technicznej, części, olejów samochodowych i wielu innych produktów technicznych od paru lat zajmujemy się również pakowaniem i przepakowywaniem produktów głównie chemicznych. Są to zarówno smary, pasty, dyspersje, proszki jak również kosmetyki i chemia samochodowa.

ABS Serwis  posiada narzędzia oraz doświadczenie niezbędne, aby szybko sfinalizować każde zlecenie pakowania dotyczące głównie produktów chemii technicznej, nawet to najbardziej skomplikowane.

Efektywne pakowanie produktów z zastosowaniem dostępnych technologii i technik oraz przepakowywanie produktów w opakowania dostosowane do indywidualnych potrzeb to nasza specjalizacja. Przez cały proces zlecenia ściśle współpracujemy z zleceniodawcą.

Torba lub worek próżniowy to jedna z pierwszych technologii pakowania stosowanych w przemyśle głównie spożywczym. Technologia pakowania próżniowego nie nadaje się jednak do każdego produktu. Dla produktów przemysłu chemicznego jest w zasadzie nieprzydatna i dlatego stosujemy ją bardzo sporadycznie. Główne nasze kierunki pakowania które rozwijamy to saszetki z nadrukiem zewnętrznym i wewnątrzwarstwowym w różnych technikach (fleksografia, offset, typografia) w zależności od nakładu i potrzeb klienta, pakowanie w tuby  termozgrzewalne, aluminiowe różnych rozmiarów w zależności od wymagań związanych z pakowanym towarem jak i życzeniem zamawiającego. Opakowania plastikowe i szklane to często wykorzystywany przez nas materiał do pakowania produktów chemicznych.

Posiadamy maszyny umożliwiające ekspresowe pakowanie „w linii”. W przypadku mniejszych projektów lub produktów wymagających zachowania szczególnej ostrożności – oferujemy  Państwu pakowanie ręczne. Ma to szczególne zastosowanie przy pakowaniu próbek ,ilości których nie wystarczają do zastosowanie techniki pakowania automatycznego.

Obsługujemy zlecenia na:

    pakowanie ,

    przepakowywanie,

    konfekcjonowanie (kompletowanie),

    przygotowywanie zestawów, próbek,

    inne nietypowe formy pakowania, głównie małych ilości..

Nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji!

Nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami a my dotrzemy do Ciebie z ofertą!

 

  

pakowanie.elub.pl

 

 

 

 

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd